Jan Paweł II – zestaw ebooków (John Paul II – EBooks comparison)

rs jan pawe322 ii - zestaw ebook243w?

Jan Paweł II – zestaw ebooków (John Paul II – EBooks comparison)

1. Wstańcie, chodźmy (okładka miękka) Jan Paweł II doc

??????:
Książka jest refleksją o posłudze biskupiej, opartą na wydarzeniach z życia biskupa Karola Wojtyły, począwszy od 1958 r. Nie brak w niej także odniesień do czasów po 1978 roku, w których Ojciec Święty nawiązuje do swojej posługi apostolskiej. Niepowtarzalna atmosfera papieskich opowiadań sprawia, że książka staje się bliska nie tylko sercom krakowian, ale i wszystkich Polaków.

https://rapidshare.com/files/39134436/Wsta__324_cie__chod__378_my_.rar

2. Kwiatki Jana Pawła II – Janusz Poniewierski pdf

??????:
Książka o Papieżu, jakiej jeszcze nie było. Jej redaktorzy zebrali około setki “kwiatków” – opowieści i anegdot pokazujących znane i nieznane, czasem zabawne, a niekiedy budzące zadumę i wzruszenie wydarzenia z życia Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Lektura tej książki pokazuje, że charyzmat Papieża, biskupa, księdza Wojtyły… przejawia się nie tylko w jego oficjalnych wystąpieniach, ale także w codziennych, nieformalnych sytuacjach, w których na odsiecz autorytetowi przychodzi niejednokrotnie… poczucie humoru.

https://rapidshare.com/files/39132089/Kwiatki_Jana_Pawla_II.pdf

3. Świadectwo – Stanisław Dziwisz doc.
Książka – wyznanie, której zakres obejmuje lata w Polsce (1966-1978) i lata pontyfikatu (1978-2005).

??????:
Wspomnienia zebrał włoski watykanista polskiego pochodzenia Gian Franco Svidercoschi. Słowami kardynała Dziwisza opowiadana jest historia Jana Pawła II, podkreślająca jego postawę i osobowość podczas przełomowych wydarzeń, takich jak upadek muru berlińskiego czy 11 września, jego podróże, epokowe decyzje, ale również codzienność, modlitwy i choroby. To niepublikowane wcześniej materiały, przedstawiające portret wielkiego człowieka naszych czasów. W książce są także wspomnienia, dotyczące zamachu na Jana Pawła II, pobytu papieża w klinice Gemelli oraz sieci podsłuchów, jaką Karol Wojtyła był otoczony w Krakowie, czego jako przyszły papież był świadom.

https://rapidshare.com/files/39137414/Kard.Dziwisz-swiadectwo.rar

4. Wydanie specjalne gazety wyborczej z 3 kwietnia 2005 (smierć Jana Pawła II) pdf

https://rapidshare.com/files/39136175/Jan_Pawe__322__II_-_Gazeta_Wyborcza_-_Wydanie_Specjalne_03-04-2005.rar

5. Czternaście Encyklik Jana Pawla II pdf

https://rapidshare.com/files/39127573/14.Encyklik.Jana.Pawla.II.rar


Leave a Comment

Translate »